Dôvody, prečo DUOVAC?

1. Doživotná záruka

Ako jediná firma v odvetví centrálnych vysávačov poskytujeme doživotnú záruku na sacie agregáty.

2. Najtichší na trhu

Všetky ponúkané sacie agregáty sú tiché a vyrobené z kvalitných materiálov. Modely DUOVAC AIR 10 a DUOVAC  AIR 50 majú unikátny vstavaný tlmič výfuku vzduchu a sú vďaka tomu bezkonkurenčne najtichšie na trhu.

3. Najpokrokovejšia technológia

Obojsmerná komunikácia medzi agregátom centrálneho vysávača a hadicou zobrazí dôležité informáce o stave vysávania tam, kde je to dôležité, tj. na rukoveti vysávačovej hadice. (pri všetkých modeloch, ktoré sú vybavené externým modulom)

Princíp CVS

Upratovanie a hlavne vysávanie nepatrí k obľúbeným činnostiam. Je to však práve vysávanie, ktoré je mimoriadne efektívnou formou upratovania. Pre kvalitný vysávač nie je problém pevná podlaha, koberec, schodište, zle dostupné miesta, elektronika, interiér auta alebo dokonca popol z krbu, dielne a pod..

Centrálny vysávač ponúka však niečo naviac! Pri použití tohto systému sa nevracia späť do priestoru, ani ten nejjemnejší prach, upratuje sa iba s vysávačovou hadicou, je možné využiť celú radu nástavcov, doplnkov a príslušenstva. Centrálny vysávač je pre užívateľov maximálne pohodlný a účinný! Je to skutočne nenahraditeľný pomocník každej domácnosti!

Výhody:

  • Vysávacia hadica nie je ťažká a pri dĺžke napr. 9 m postačí pri väčšine RD jedna alebo dve zásuvky na poschodí
  • Môžeme vysávať rôzné druhy povrchov – dlažba, plávajúca podlaha, schody, zle prístupné miesta, kreslá, sedacie súpravy alebo auto
  • Štrbinová zásuvka VACPAN je tradičný pomocník, ktorý sa zabudováva do soklov kuchynskej linky alebo skrine v zádverí
  • Zásuvka DRAWER VAC zabraňuje padaniu omrviniek a nečistôt z pracovnej dosky na zem
  • Samonavíjacia hadica VROOM udržuje čistotu tam, kde je nutné často upratovať. Stačí iba vytiahnúť hadicu, rychle upratať a znovu ju zasunúť
  • HADICA V STENE je vždy pripravená na okamžité použitie a nezaberá žiadne miesto

Centrálny vysávač

  • šetrí svojím užívateľom čas
  • zvyšuje efektivitu upratovania
  • zhodnocuje nehnuteľnosť
  • predovšetkým však vytvára hygienické životné prostredie v domácnosti

Princíp centrálného vysávača

V garáži alebo technickej miestnosti je osadený sací agregát (navrhuje sa vždy podľa dĺžky potrubia) a od neho je potrubie rozvedené k jednotlivým vstupom (zásuvkám). Montáž sa dá zvládnuť za veľmi krátku dobu. Väčšinou je dobré obrátiť sa na renomovanú firmu, problémom nie je ani svojpomocná inštalácia.

Kedy je najvhodnejšie centrálny vysávač inštalovať?

Centrálny vysávač sa inštaluje v dvoch etapách. V prvej etape sa realizuje potrubný rozvod, v druhej etape sa osadzujú vysávačové zásuvky a nasávací agregát.

1. etapu je najvhodnejšie inštalovať v rámci hrubej stavby alebo pri rekonštrukcii. Vďaka dĺžke hadice (9 – 15 m) je možné pomerne ľahko inštalovať potrubie v už hotovom objekte. V tomto prípade je najvhodnejším miestom pre ťahanie potrubia nefunkčná komínová šachta.

2. etapu je možné uskutočniť prakticky kedykoľvek. Najčastejšie sa osadzuje nasávací agregát v priebehu sťahovania, problémom nie je ani neskoršia inštalácia.

Chytré doplnky

Centrálne vysávače, to už dávno nie sú iba vysávače!

Hadice v stene

„Hadice v stene“, posúva možnosti centrálnych vysávačov ešte ďalej, než tomu bolo doposiaľ. Zákazník si samozrejme môže vybrať hadicu v rôzných dĺžkach a ani 15m varianta nie je vďaka uloženiu v rozvode centrálneho vysávača v stene žiadnou komplikáciou. Uživateľ si naviac môže vytiahnúť len potrebnú dĺžku hadice a po skončení upratovania jednoducho odistí poistku v zásuvke a hadica sa sama „vcucne“ späť do steny.

SPOT by VROOM

Ako doplnok ku štandardnému rozvodu centrálneho vysávača, tam kde je žiadúce časté upratovanie, je možné nainštalovať ďalšiu novinku v našom sortimente, ktorou je tzv. SPOT BY VROOM. Je to prakticky rovnaká zásuvka, ako pre Hadicu v stene, ale s tým rozdielom, že unútri je schovaná iba 1 m dlhá elastická hadica, ktorá sa môže natiahnúť až na dĺžku 3m. Nevyžaduje špeciálne riešenie potrubných rozvodov. SPOT BY VROOM je v dvoch farebných variantach – biela a čierna.

DRAWER VAC

Praktický pomocník pri upratovaní v kuchyni. V kombinácii s centrálnym vysávačom DUOVAC Vám nespadne na zem už ani smietka! Jednoducho otvoríte skrinku, vytiahnete DRAWER VAC a rukou nametiete omrviny na lopatku, tie v okamžiku zmiznú v centrálnej vysávačovej jednotke.

WEBS B GONE

Dlhá a ľahká dvojdielna tyč (1,8 m), která je ideálna k upratovaniu konzol,trámov, rohov miestností a iných zle dostupných miest. Je možné ju pripojiť na všetky typy hadic centrálnych vysávačov. Pomocou otočného klbu si nastavíte vhodný uhol metly, alebo iného nástavca a pohodlne môžete upratovať miesta priamo zo zeme – vďaka WEBS B GONE.

VROOM CENTRAL

Vysávajte vašu miestnosť pomocou „VROOM“ behom 3 sekúnd! NOVINKA VROOM CENTRAL 9220 s hadicou 7,3 m v novom atraktívnom designe. „VROOM“ je ideálny pre rýchle upratovanie malých priestorov a suchých nečistôt v miestach, kde je vo vašom dome intenzívny pohyb, ako sú kuchyne, kúpelne a chodba domu. Jeho trvalá dostupnosť z neho robí skvelý doplnok k Vášmu centrálnemu vysávaču.

VAC PAN

Lopatka na smeti slúžiaca k odsávaniu prachu, omrvín a iných nečistôt do systému centrálneho vysávača DUOVAC. Montuje sa k podlahe do soklov kuchynských liniek, do soklov šatníkových skríň v zádverí a pod. V zádverí a v priestore kuchyne dochádza k častejšiemu znečišťovaniu podlahy prinesením špiny z vonku, alebo napadaním omrviniek na zem z kuchynskej linky pri varení. Lopatka VAC PAN sa spúšťa nohou a nečistoty je potrebné do nej namiesť metličkou. VAC PAN nedoporučujeme inštalovať do stien a sádro-kartónových priečok. V takomto prípade už nie je možná demontáž bez jej deštrukcie!